21.01.2018

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Prochownia
  • Wielgowo
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 20.01.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Przypominam że do ostatniej chwili można zmienić swój głos.

Coś mnie ominęło, jak zmienić głos???

No… po prostu zmieniasz głos i ponownie klikasz “wyślij”.

Można edytowac swoje posty,jak to teraz zrobiłem.

Szał,nie? :wink:

Dzięki Gumiś :wink:

Będzie śnieg, będę

Nie byłem jeszcze na mostach więc mam pytanie o dojazd. Czy “POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK” jest aktualna jeśli chodzi o mosty? Znaczy czy parking jest tam gdzie na mapie czy może coś się zmieniło?

Tak, parking jest w tym samym miejscu, co na mapie.

Nie mogę już głosować??? Mimo wszystko, ja, czaja też się pojawimy.

Dział “Regulamin głosowania”:

Cyt:

Coś nie do końca zapis pokrywa się z rzeczywistością.
Czy administracja wyjawi naturę tego zjawiska?

Nie pytam złośliwie - ciekaw jestem, co się dzieje. Czy to kwestia techniczna, czy ludzka pomyłka. Czy co?

Ale wszystko się chyba zgadza. Ankieta trwa do piątku czy soboty,do jakieś tam godziny. Później już zostaje tylko ogłoszenie wyroku… werdyktu :wink:

A ten fragment?

wprowadzamy możliwość zmiany oddanego w cotygodniowej ankiecie głosu > do samego końca trwania > danej ankiety

U mnie zmiana planów, nie będę.

To zaznacz opcję, bo za karę nie będziesz mógł głosować w przyszłym tygodniu :stuck_out_tongue:

Nie mogę zaznaczyć opcji. Więc ten, tego.

“Czas głosowania minął 20 sty 2018, 0:30”

To był właśnie koniec trwania tej ankiety. Nie rozumiem w czym problem.

Ah, czyli zmiana dotyczyła jedynie tego, że można kliknąć co innego po zagłosowaniu.
Nasze wyobrażenia o zmianach sięgały też wydłużenia czasu głosowania, stąd skonfundowanie w szyku :stuck_out_tongue:
No, ale fakt - sprawa jest już jasna.

…choć gdyby ankieta kończyła się nieco później - też by się nikt nie obraził :slight_smile:

Będziemy z Piotrkiem więc +2 na mostach :wink:

Panowie, zróbcie sobie makijaż bo jutro będęł fotografę :wink: