20.08.2017

Gdzie się strzelamy??

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Prochownia
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 18.08.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Dobra zielona vs CQB. Wojna! :smiley:

Podziękowania dla uczestników ostatniej strzelanki na mostach. Miło
było spotkać się z Wami wszystkim po tak długiej nieobecności. Co do
rozgrywki klimatu i frekwencji wszystko ładnie pięknie, gdyby nie
karygodny przypadek, którego byłem świadkiem. Będąc pod ostrzałem
widziałem jak pięć metrów od mojej pozycji z czerwoną szmatą w ręku
i okularami na czole uczestnik gry z nonszalanckim krokiem zmierza na
respa. Widziałem kolegę może dwie sekundy.Teraz siedzę przed komputerem
i jest mi głupio i czuję złość sam na siebie, że nie wstałem i nie
zareagowałem odpowiednio - przerywając grę. Nie daj Boże a jakby
doszło do tragedii. Tyle razy organizatorzy pouczają o tym na odprawach
nigdy podczas gry nie zdejmujcie okularów. Najlepiej podczas przygotowań
do gry odprawy przerwy i między grami miejcie założone okulary ochronne.
Repliki do czasu rozpoczęcia gry przenoście bez wpiętych magazynków
najlepiej przestrzelone. Często zostaje kulka lub dwie w komorze.
Pomyślcie co by było gdyby temu bardzo młodemu koledze ktoś wybił oko.
Wszystkie te upoważnienia to można sobie w buty wsadzić. Po takim
wypadku wchodzi prokurator sąd jest masa problemów a poszkodowany ogląda
świat plastikowym okiem mając żal do nie wiadomo kogo.

Jak to mówi mama mojego kolegi.

Głupota nie zwalnia od myślenia.

E tam, słabe, dla mnie do historii przeszedł tekst jednego gościa podczas spotkania na Dąbiu kilka lat temu. Po tym jak zaczęliśmy rozgrywkę i rozbiegliśmy się w strone budyneczku ktoś przyuważył, że uczestnik nie ma w ogóle założonych okularów. Po zwróceniu uwagi, że nie ma okularów uczestnik odpowiedział: “ja nie noszę bo parują, gram tak na własne ryzyko”. Dodam, że była to już trzecia rozgrywka tego dnia :smiley:

Dramat.
Jako ciekawostkę powiem, że w ostatnią niedzielę około 7 razy dostałem kulką, z czego conajmniej 5 trafiło w okulary.
Czyli bez tego miałbym pięciokrotną szansę na zostanie ślepcem.
…a to nie było CQB, tylko las przecież…

“Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.” - Albert Einstein

No niestety Ale takie są realia, że nowi uczestnicy spotkan często nie zdają sobie sprawy jak ważne jest mieć ochronę oczu i o tym zapominają. Znam to z własnego doświadczenia ponieważ zachecilem 4 osoby do przyjścia na strzelanie z czego 2 traktowaly okulary jak coś zbednego. Ale dzięki mojej “opiece” nieustannie pilnowalem aby te osoby miały je założone i cały czas przypominalem “załóż okulary” jeżeli nawet były na nosie lecz w mojej opinii nie zapewniały pewnej ochrony ze względu na nieprawidłowe ich założenie. Także pamiętajcie o tym bo tym sposobem dbacie jedynie o swoje bezpieczeństwo!

@UP

Najlepiej nosić 2 pary naraz bezpieczeństwo wzrasta dwukrotnie!!!

Ja noszę dwie. Gogle a w goglach korekcyjne bo mam wadę wzroku i bez nich nie zobaczylbym nawet repliki, która trzymam w dłoniach :laughing:

Wbrew pozorom posiadanie 2 par nie jest glupie o ile nosi sie helm…
Okulary z paskami zeby moc je zrzucic na szyje jak zaparuja - a na helmie zalozone google (ktore wtedy szybko zaklada sie na oczy).
Oczywiscie wszystko musi być na mocnych paskach zeby nie odpadlo - i sama zamiana powinna być w miarę sensownie zrobiona (glowa w dol - zeby nie bylo zadnej mozliwosci przypadkowego nawet strzalu w oko).

I co sie narobiło z tą ankietą :confused:

Wygląda na to, że wszyscy chcą do Dobrej jechać w niedzielę. Zapowiada się, że wygra teren zielony.
Warto jednak zabrać dodatkowo replikę CQB, bo często po rozgrywce pada propozycja przejścia do budynku, dla tych, którym mało jeszcze zabijania.
Gdyby ktoś z administracji chciał zostać, można by zrobić oficjalne “after party”. Tzn z chronowaniem, itp.

Ankieta zostala zamknięta o 1:14 w nocy!

Nie głosowałem a będę :wink:

Ja TESH BEDE




A przy okazji,tak dla formalności(mam nadzieje,że Wayne mnie za to nie zabije :stuck_out_tongue: ):

Oficjalnie:
Wygrywa: Dobra (teren zielony)
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.


!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

No i fajnie, jedziemy na zielona :wink:

Czesc.

Kto moze jazda samochodem?

Miszkam w Langiewicza 28.

Dzieki
Vieira

Dzięki wszystkim za grę. Miło widzieć, że pojawiło się ponad 70 osób.
Proszę wszystkich niezarejestrowanych jeszcze graczy z dzisiaj o błyskawiczną rejestrację i dodanie swojego zdjęcia. Posłuży to zachowaniu bezpieczeństwa w naszych rozgrywkach.
Wszystkie osoby, które tego nie zrobiły, a uczestniczą w naszych rozgrywkach i co najgorsze - łamią zasady naszego regulaminu- powinny być bezpowrotnie wypraszane z imprez. Osobiście będę wskazywał palcem wszystkich tych “bezimiennych beznickowców”, co o regulaminie taktycznego tylko słyszeli legendy.