5.01.2014 r.

Gdzie strzelamy?

  • Krzekowo
  • Wielgowo
  • Warszewo
  • Prochownia
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.

Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. (wzór do pobrania)
!! Regulamin spotkań !!

Będę, ale czy ma ktoś z Was pożyczyć replikę(ale nie dla mnie)? Proszę :slight_smile:

Myślę że nikt nie pożyczy repliki dla kogoś kogo nie zna.

Spoko. Rozumiem. Już i tak nieaktualne, bo załatwiłam xD

Spoko, bo na 90% miałbym do pożyczenia :slight_smile:

Na Warszewie używamy pirotechniki ?

Będę na 99,9% :slight_smile: A i może kolega ze mną wpadnie

Na Warszewie używamy pirotechniki także Kajtek montuj jakąś bombę :slight_smile: Ja też wezmę co nie co :wink:

jeżeli jutro zdążę podejść do sklepu po lont to coś zmontuje na niedziele

Ja tez sie w jakies petardy uzbroje :smiley:

ja może będę ale zobaczymy jak to z amunicją .

Proszę pamiętać że petardy typu achtung itp. niezostaną dopuszczone cała pirotechnika musi zostać zgłoszona przed strzelanką administracji w celu weryfikcji bezpieczeńswa. problemów nie ma z petardami potocznie zwanymi “różówki”

Akurat między Achtungiem a FP3 (czy jak to tam nazywasz "różówkami) jest niewielka różnica, bo ilość prochu w petardzie jest podobna :wink:

Ja od razu zgłaszam, że posiadam 5 petard typu FP3. tylko jeśli jest jak mówi Aydyn to nie wiem czy będą się nadawały.

Przetestowane na Sylwestrze, mam Garola jako świadka :wink:
Co prawda ludzie używają efpetrójek do robienia granatów z grochem, ale nie chciałbym żeby taki granacik wybuchł w odległości mniejszej niż 5 metrów ode mnie. Huk jest potworny :smiley:

Panowie rozwagi z tymi petardami, nie chcę słyszeć żadnych dzwoneczków :smiley: przecież wystarczy k0204 i obudowa ze zwykłego papieru. Robiłem takie rok temu i groszki latały całkiem daleko. :slight_smile:
Takie mocne to mogłyby się na bomby (elementy fabularne?) nadawać.

od zawsze używam fp3 po prostu za każdym razem jak się rzuca to krzycz się “GRANAT!!!” i tyle a jak taka wybuchnie to taki efekt ma skubana, po za tym pamiętam jak na dąbiu w BUDYNKU były one używane wtedy można było doświadczyć " dzwoneczków " a na warszewie , panowie bez przesady :stuck_out_tongue:

Akurat grom 2 mam to też biorę na niedziele

Panowie, nie przesadzajcie z tym piro na warszewie. Chcąc nie chcąc jest to teren Puszczy Wkrzańskiej i możemy narazić się komuś z nadleśnictwa w taki sposób. Z tego co pamiętam pirotechnika na tejże miejscówce była ograniczana do minimum, albo w ogóle jej nie było.

Bedem