22.02.2015

Gdzie strzelamy?

  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (limit 350fps na całym terenie)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 21.02.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z przyjętą rotacją miejscówek w tym tygodniu z głosowania wypadają dwie ostatnio wybrane - Bastogne oraz Dobra.

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Mam pytanie, czy byłaby możliwość sprawdzenia gdzieś na chronometrze ile moja giwerka ma fpsów? Bo niby w standarcie powinienem miec 360 fpsów ale kiedyś pamiętam miałem wynik 315 fpsów… więc nie wiem. A czy 360fpsów byłoby dopuszczone czy kategorycznie odpada? :stuck_out_tongue:

Pewnie, ja wezmę chrono na niedzielę i pewnie ktoś jeszcze :wink:
Max 350, bez wyjątków

A czy jest możliwość sprawdzić gdzieś wcześniej? Bo szkoda by mi było jechać i tylko patrzeć w razie jakbym miał jednak te 360 fpsów :stuck_out_tongue:

Zmuszony jestem poinformować, że jeżeli wygra Wiskord to mnie nie będzie - brak repliki do 350 fps.

No wreszcie wielki powrót! :slight_smile:
W Shotgunie na Krzywoustego powinni mieć chrono.
Ten Twój ak ma już tyle lat, że powinno mu spaść poniżej 350. :smiley:

Proponował bym rozwiazanie tego typu , jezeli wygra wiskord a ktos ma jednak mocniejsza replike , wtedy dwa miejsca spatkania asg … :wink:

Strzelanka jest jedna, miejsce jest jedno. Jeżeli nie masz repliki do 350 fps to niestety czekasz na teren otwarty.

No mój stary kałaszek lekko osłabł bo ma lekko ponad 300 fpsów ale ważne że gada :smiley: To w takim razie ja się pisze na WISKORD :wink: Do niedzieli :wink:

Jesli zechce mi sie rozebrac specne i wymienic sprężynke to będe… ehhh nie chce mi się tyle rozkręcania :confused:

Jeżeli ktoś jeszcze wolał by się upewnić co do swoich FPS to zapraszam do Shotguna, sprawdzimy, sprawdzimy :slight_smile:

Ja niestety nie zacznę jeszcze strzelać się z Wami w tym tygodniu.

taka szybka ta wymiana nie? :slight_smile:))

Orjentuje się ktoś czy i ile moze mnie kosztować sprawdzenie mocy repliki w Shotgunie?? :wink:

Od zawsze było za darmo - jak i w innych sklepach airsoftowych, teraz też nie powinno być zmian w tej kwestii :wink:

Za darmo :slight_smile:

Aż się wybiorę i dowiem ile mój ma fps :wink:

Na razie nie głosuję, jak wymienię u siebie sprężynę to będę.

Jeżeli nie będę bardzo skacowany to wpadnę i mogę wtedy kogoś zabrać ze sobą, bym jechał z niebuszewa…

Elo przyjadę na wiskord ale nie mam green gas miał by ktoś pożyczyć ?

Niestety panowanie znowu mnie zabraknie :frowning: praca :frowning: