Broń "biała" - treningowa

Hej,
Nie mogę się nigdzie doszukać odpowiedzi - jak sprawa wygląda przykładowo z nożami gumowymi (treningowymi) podczas rozgrywki? Czy mogą być używane do silent killów i ewentualnie jako broń miotana?

[EDIT]: Wrócimy z odpowiedzią - dajcie nam chwilę.

W sumie to knife kille rodem z mw2 by sie przydaly :smiley:

@JZP widziałeś co “treningowy” nóż potrafi zostawić na ciele?:wink:

Już widzę jak kogoś ponosi i jak to się kończy…

Airsoft jak sama nazwa wskazuje polega na grze słabymi wiatrówkami. Jest silent kill żeby nie robić krzywdy i zyskać satysfakcję. Po co to udziwniać?

Sa imprezy gdzie silent killa mozna zadac tylko i wylacznie gumowym nozem-tak dla zwiekszenia realizmu.

Aczkolwiek sadze ze jak dopuszczac cos takiego u nas to nie zadne noze,bo ktos komus cos zrobi a co najwyzej lyzke od MRE-zaokrąglona i w miare bezpieczena a zabic nia tez mozna (potwierdzone info :wink: ).

A potem przejdziemy do nawalania się gumowymi saperkami, albo jeszcze lepiej, rzucania nimi w siebie.

Jestem przeciw. Za duże ryzyko urazów, szczególnie jak kogoś w łeb pomacasz i mu okulary ochronne zlecą.
W końcu silent kill od lat robi się przez odklepanie celu i deklarację (na DZR jeden z kolegów chyba z Alfy w ten sposób wykończył chyba z połowę składu partyzantów) i działa pięknie…

Juz widze jak ktos przypadeczkiem dostaje rzuconym nozem w okulary ktore mu po tym spadna.
Bez sensu. Jak dasz rade podejsc z nozem to rownie dobrze mozesz poklepac po plecach.
Wrazenie na przeciwniku murowane - nawet bez noza.

A czemu tylko gumowe noże??Chętnie bym zobaczył jak Herod robi sillent killa czarnym dildo

pofantazjowac mozna, lecz w praktyce rozne moglyby byc nastepstwa, a to szukanie rzuconego przedmiotu, a to ktos zabral itp. itd. w teorii fajnie to sobie wyobrazac, ale w praktyce to w ogole nie ma sensu. Co nie zmienia faktu, ze nie raz by mi sie to przydalo :smiley:

No to czemu nic nie mówisz, już nagrywałem takie akcje na GoPro :slight_smile: