Dzisiaj jest 16 października 2018, 12:28

[13.05.2018] DROP ZONE 2 - Arrow In The Sky

Gry o określonym tle fabularnym.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Ajgorę

Re: [13.05.2018] DROP ZONE 2 - Arrow In The Sky

Post15 maja 2018, 3:32

Nasza drużyna (4os, pomarańczowi) - 1 mandat
Awatar użytkownika

Slayer

Post15 maja 2018, 3:49

@Diabeł
Teren jest zaśmiecony notorycznie przez różnych spacerowiczów z całego miasta. Zdjęcia niczego nie udowadniają, pokazują butelki mniej niż 5 litrów a Org dostarczał butelek 5 litrowych. Zarzuty są bezczelne i nie mające żadnych podstaw. W związku z tym jeśli nie zbadałeś sprawy nie wypowiadaj się w tak bezpardonowych słowach nt. braku porządku niedzielnej gry bo obrażasz wszystkich uczestników, którzy nie śmiecili.
Ogólnie teren jest obsrywany przez psiarzy, butelkowany przez moczymordy oraz zużyte kondomy przez niedzielnych ruchaczy. Tacy to użytkownicy następnie robią zdjęcia i czekają na okazję aż ktoś tam zrobi większą imprę żeby ich obsrać dodatkowo jakby im było mało gówna .
Sprzątanie jest obowiązkiem każdego a nie organizatora. Równie dobrze można kierować zarzuty do Rady Miasta czemu jest tak brudno w mieście? Czemu Radni nie sprzątacie po nas?
Awatar użytkownika

JZP

Post15 maja 2018, 8:25

Policja była spoko i dobrze odgrywała swoją rolę. Może niektórzy wczuli się zbyt mocno w rolę i chcieli być upierdliwi jak prawdziwy funkcjonariusz :D Ale gdy ja ich spotkałem to po sprawdzeniu broni, że jest nienaladowana i zabezpieczona puścili mnie wolno :)
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

Kaktus

Post15 maja 2018, 9:17

Dyskusja tak owocna jak rowerzyści vs samochody vs motocykle ;). Ja swoje butelki po napojach wsadzałem do plecaka i uwaga, szok i niedowierzanie, rączek mi nie urwało. Myślę że gdyby każdy tak zrobił z własnymi śmieciami, to do sprzątania dla orgów zostało by dużo mniej i może wyrobiliby się tego samego dnia.

I ciekawostka osób które robią szum że skoro się robi imprezę to trzeba posprzątać tego samego dnia. W okolicach punktu I2 w którym mieliśmy szukać zbrodni wojennych, nie było niczego szczególnego oprócz sporego wysypiska śmieci. I to nie jakieś butelki, tylko kawałki lodówek, zderzaków itd., bo wiecie, w ekoporcie trzeba by było wrzucać to do odpowiednich kontenerów i zeszłoby 10 minut dłużej, a tak myk na łąkę i nie ma problemu. Myśleliśmy że to jest właśnie ta zbrodnia, ale nie było taśm.

Więc postawa ludzi że jak śmieci po imprezie znikną jutro a nie dziś to robimy aferę bo jest się do kogo przypierdolić o te kilka godzin, ale olanie prawdziwego wysypiska, bo winnych nie znaleziono, to jest buractwo i przypieprzanie się dla zasady.
PMC Wiskord
Obrazek
Awatar użytkownika

Szczepan

Post15 maja 2018, 9:26

Kaktus pisze:
Więc postawa ludzi że jak śmieci po imprezie znikną jutro a nie dziś to robimy aferę bo jest się do kogo przypierdolić o te kilka godzin, ale olanie prawdziwego wysypiska, bo winnych nie znaleziono, to jest buractwo i przypieprzanie się dla zasady.

I dlateto chlopaki popelnili błąd(ja pare dni temu zreszta tez ;) ),ze weszli w zbedna internetowa dyskusje. Powinni tylko wrzucic foty jak posprzatali i olac temat. Proponowalbym wrzucic zdjęcie z posprzatay smiecmi i wiecej tam nie pisac-niech sobie ludzie tam gadaja inaczej to bedzie dla nich tylko woda na mlyn aby dowalic pyskujacyj asgejom.
Szukasz grupy? Sprawdź temat: Rekrutacja t.Ch.
Znajdź nas na Fb: t.Ch.
Awatar użytkownika

Grab

Post15 maja 2018, 10:16

Potwierdzam, bardzo często widzę spracerowiczów rzucających za siebie opakowania po kulkach specny.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Awatar użytkownika

Errhile

Post15 maja 2018, 10:25

Grab pisze:Potwierdzam, bardzo często widzę spracerowiczów rzucających za siebie opakowania po kulkach specny.

I przyznam szczerze - to jest zachowanie którego po prostu nie ogarniam :shock:
Awatar użytkownika

Jaca

Post15 maja 2018, 12:48

Ci ludzie są bardzo ciekawi z jednej strony fakt nie udało nam się w krzakach znaleźć kilku butelek zostawionych przez graczy za to pozbieraliśmy sporo nie naszych śmieci żeby wyrównać bilans. Nic sobie z tego nie robią. Stare lodówki czy rozebrane samochody czy kawałki tablic rejestracyjnych są ok ale plastikowe kulki są zagrożeniem dla dzieci które mogą je zjeść. Próbowaliśmy zakończyć to ekskrementornado ale cały czas ktoś albo próbuje coś nam dorzucić albo ktoś z graczy próbuje bronić. Prosił bym o nie komentowanie postu na stronie Podjuchy bo mija się to z celem. Niech zniknie w odmętach internetu. Komentują to na zmianę 3 osoby które nic nie znaczą. Sprawa powinna ucichnąć. Na przyszłość apeluje do graczy orgów adminów siebie samego i wszystkich innych o nie pozostawianie po sobie żadnych śmieci. Będzie mniej kału w internecie.
Awatar użytkownika

Errhile

Post15 maja 2018, 13:12

Jaca pisze: Prosił bym o nie komentowanie postu na stronie Podjuchy bo mija się to z celem.

Mocno podejrzewam, że, jak to mówią Anglosasi, "wygłaszasz kazanie do chóru": najbardziej aktywny komentator w tym fejsowym wątku nawet (jak sam twierdzi) nie był na imprezie, i mocno wątpię, żeby był członkiem społeczności forum TS... :roll: myślę, że przez FB jesteście w stanie go zidentyfikować, i wytłumaczyć mu, że takie pyskówki do niczego dobrego nie prowadzą...
Awatar użytkownika

Jaca

Post15 maja 2018, 13:16

U nas nie ma go od roku. Pisałem do niego na FB ale uznał że ma dobrą zabawe z tego i będzie pisał :/
PoprzedniaNastępna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Scenariusze