Dzisiaj jest 16 października 2018, 11:54

[13.05.2018] DROP ZONE 2 - Arrow In The Sky

Gry o określonym tle fabularnym.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Errhile

Re: [13.05.2018] DROP ZONE 2 - Arrow In The Sky

Post14 maja 2018, 21:51

Wyslannik pisze:Pisze kompletnie wykonczony psychicznie i fizycznie wiec wybaczcie jezeli cos pominalem ale bisze niespojnie ;)

Wypoczywaj i zbieraj siły. Wiem jak to jest po tamtej stronie organizacji 8-)

Ech, kurde.
Zabolało.
Zwłaszcza, że moja mała banda (niebiescy w sile 6 twarzy) jakoś nie pobiła się z policją (mimo, że wyleźliśmy prosto na posterunek w pewnym momencie), ani nie naraziła się leśniczemu (pogadali, pogadali, dostał w łapę i się rozeszliśmy), ani nie zadarła z wieśniakami (nie byli przyjaźnie nastawieni, tośmy się od nich odfajansowali...). A tu czytam, że taka popelina po naszej stronie... :(
Awatar użytkownika

Wyslannik

Post14 maja 2018, 22:03

zdradzę sekret. Leśniczy to byl czlowiek, który znalazl sie w niewlasciwym miejscu o niewlasciwej porze. fabularnie chwile przed rozpoczeciem scenariusza handlarza aresztowala policja i wyprowadzila go hen daleko na przesluchanie. o tym wiedzieli wiesniacy

sztab niebieskich niepotrzebnie walkowal zadanie z egzekucja, ktore bylo na poczatku. skupil sie na zadaniu pobocznym olewajac zadania z centrum pola rozgrywki
WAR, WAR NEVER CHANGES
Obrazek
Awatar użytkownika

Wyslannik

Post14 maja 2018, 22:05

Errhile pisze:
Wyslannik pisze:Pisze kompletnie wykonczony psychicznie i fizycznie wiec wybaczcie jezeli cos pominalem ale bisze niespojnie ;)

Wypoczywaj i zbieraj siły. Wiem jak to jest po tamtej stronie organizacji 8-)

Ech, kurde.
Zabolało.
Zwłaszcza, że moja mała banda (niebiescy w sile 6 twarzy) jakoś nie pobiła się z policją (mimo, że wyleźliśmy prosto na posterunek w pewnym momencie), ani nie naraziła się leśniczemu (pogadali, pogadali, dostał w łapę i się rozeszliśmy), ani nie zadarła z wieśniakami (nie byli przyjaźnie nastawieni, tośmy się od nich odfajansowali...). A tu czytam, że taka popelina po naszej stronie... :(

Leśniczy opowiadał, ze nie chcieliscie sadzonek :D widać, że wy daliscie rade zalapac o co w tym wszystkim chodzi. niektorzy niestety nie...

Należą sie przeprosiny ode mnie dla policji. myslalem ze faktycznie jestescie zlosliwi, ale po materialach i zachowaniach ludzi po prostu widze, ze niektorzy na sile szukali problemu i go znalezli.

Co do samej rozgrywki, podobalo mi sie, ze widzialem jak ludzie czolgaja sie do rannego zeby "uciskac ranę" do czasu przybycia medyka. faktycznie ludzie to respektowali.
WAR, WAR NEVER CHANGES
Obrazek
Awatar użytkownika

Errhile

Post14 maja 2018, 22:12

Wyslannik pisze:Leśniczy opowiadał, ze nie chcieliscie sadzonek :D widać, że wy daliscie rade zalapac o co w tym wszystkim chodzi. niektorzy niestety nie...

Hmm, jestem na 99% pewien, że nie proponował nam żadnych sadzonek. Może dlatego, że rozmawialiśmy z nim 20m od policyjnej żółtej taśmy.
Marudził na temat śmiecenia w lesie i zdaje się strzelania do zwierzątek. Jak to leśniczy.
Awatar użytkownika

Wyslannik

Post14 maja 2018, 22:21

Errhile pisze:
Wyslannik pisze:Leśniczy opowiadał, ze nie chcieliscie sadzonek :D widać, że wy daliscie rade zalapac o co w tym wszystkim chodzi. niektorzy niestety nie...

Hmm, jestem na 99% pewien, że nie proponował nam żadnych sadzonek. Może dlatego, że rozmawialiśmy z nim 20m od policyjnej żółtej taśmy.
Marudził na temat śmiecenia w lesie i zdaje się strzelania do zwierzątek. Jak to leśniczy.

którejś grupie proponował :)
WAR, WAR NEVER CHANGES
Obrazek

Diabeł

Post14 maja 2018, 22:38

Panowie, nie było mnie na scenariuszu i nie mam nic w tej kwestii do powiedzenia.
Chodzi mi jedynie o ten link co wkleił Zucho. Wrzucili fotki, i tekst jaka jest sytuacja.
Nie oszukujmy się, bardzo często zostawiamy syf. Nie wiem, może fajnie nam z tym, nie mi oceniać.
Tylko dlaczego do kur** nędzy robicie gówno burze na tym fejsie?? Daliście dupy i zamiast napisać, przepraszamy wrócimy posprzątać, i zamknąć temat w jednym zdaniu i tyle. To na ch** wy piszecie te posty i próbujecie udowodnić że koło jest kwadratowe. Robicie siarę nie tylko sobie ale i całemu środowiskowi ASG w Szczecinie, jestem ciekaw czy będziemy tam mile widziani następnym razem.
"Jan Janas Oficjalnie stwierdzam, że admin tej strony to typowy Janusz nosacz z wąsem :)"
"Jan Janas Chcę zobaczyć Pani "profesjonalizm" w sprzątaniu :)"
Naprawdę? Po prostu, czasami łapy opadają jak czytam wasze wypociny.
Srsly Pany tam jest kilka bardziej głupich zdań, które nie powinny się tam pojawić. Udajecie głupio mądrych a konsekwencje poniesie cała społeczność ASG. Bardzo proszę administracje taktycznego o zakończenie tej zabawy nim cokolwiek głupiego tam jeszcze napiszą i jeżeli jest możliwość to złagodzenie tej sytuacji.
Awatar użytkownika

Jaca

Post14 maja 2018, 22:41

Apropo śmieci ;) oczywiście że sprzątaliśmy ale ktoś musiał przyjebac się szybciej. Jak wiadomo nadgorliwość gorsza od faszyzmu ;)

I apropo strony na fb obciążyli nas też za coś co nie miało miejsca a są nad tym restrykcje prawne stąd kwadratura koła. Tu Diable nie ma nic do tego Taktyczny tylko orgowie scenariusza.
Załączniki
received_1330919027040539.jpeg
Ostatnio zmieniony 14 maja 2018, 22:50 przez Piorun975, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: Łączenie postów
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post14 maja 2018, 22:49

A ja się wkurzyłem bo nikt nie powiedział, że była darmowa kiełba ;//////

PS. ta nigera sie nie liczy :P
Awatar użytkownika

Piorun975

Post14 maja 2018, 22:51

Informuje Wysłannika i Jace że jest opcja edycji postów 24/7 więc korzystajcie z niej i nie róbcie kilku postów pod rząd
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

Bardan

Post15 maja 2018, 1:32

Siema, jako naczelny dowódca strony bojowników PPS (niebiescy), chciałbym podziękować wszystkim za zaangażowanie w rozgrywkę. Rozkręciło się pozytywnie. Pan pułkownik z politbiura zdecydowanie lepiej pomógł mi zrozumieć sytuację taktyczną i w późniejszym etapie gry fajnie działał jako szef sztabu, kiedy ja byłem w polu.
Z wielką sympatią darzę ekipę organizatorów, szacunek za włożony trud w zorganizowanie scenariusza. Zostawiliście tam kawał dobrej roboty.

Co do samego konfliktu zbrojnego na podjuskich wzgórzach i oceny przebiegu działań.

Byłem mocno zakłopotany dostając zadanie za zadaniem, przyznaję był problem z łącznością między sztabem a dowódcami plutonów/RTO. Moim zdaniem, łączność grałaby lepiej, jeżeli byśmy mieli czas się zorganizować kilka dni wcześniej i stworzyć odpowiednie struktury. Ze znanych tylko mi powodów, nie podjąłem się takiej próby.

Padło stwierdzenie, że skupiliśmy się na zadaniu pobocznym zamiast realizować cele główne. To nie było tak, że były rzucane całe siły i środki, żeby sprawdzić co się dzieje w kwadracie G20 (ślady zbrodni wojennej PPS) oraz I2 (ślady zbrodni wojennej najemników). Dwa razy zostało wysłane w G20 rozpoznanie w celu sprawdzenia domniemanej aktywności przeciwnika w tamtym rejonie oraz jego ewentualnej likwidacji i przejęcia dowodów naszej zbrodni.
Za pierwszym razem ekipa prowadzona przez Erhilla została rozbita, za drugim razem wzmocnieni o dodatkową drużynę zostali zawróceni do wsparcia obrony sztabu. I już nigdy nie wrócili do G20. Do przeszukania I2 (zbrodni wojennej najemników) została skierowana inna drużyna (PMC Wiskord, Liga Superbohaterów) dwukrotnie sprawdzali wspomniany kwadrat ale niczego nie znaleźli. Dodatkowym zadaniem było dokładne rozpoznanie okolicy sztabu/respa najemników, ponieważ pierwsze, wyraźnie wykazało, że zaciekła obrona przeciwnika nie jest przypadkowa.
Swoją drogą, drugie wyjście do punktu G20 oraz I2 odbyło się w tym samym czasie ponieważ obie drużyny wyszły z respów.
Z osiągnięć jakie mieliśmy do tego momentu to było przejęcie skrzyni z elementami rakiety oraz kluczyka do wyrzutni. Minusem na koniec był fakt, że skrzynia została ukryta prawdopodobnie przez osoby, które opuściły grę wcześniej nie zostawiając dokładnej informacji o jej położeniu a kluczyk ktoś... Głęboko schował.
Podejmowaliśmy równocześnie z działaniami rozpoznawczymi, zadania w wioskach Bezrakowo oraz Kałdunowo, przez wyznaczone do tych celów drużyny. Kolejno, udało się zdobyć komputer, element rakiety od wieśniaków w podziękowaniu za pomoc przy polu, byliśmy w telewizji i ustawialiśmy się już na przejęcie wyrzutni. Niestety, nie mogłem nadzorować działań do końca, bo musiałem wracać do domu. Dowodzenie przekazałem Erhillowi i zdaję sobie sprawę z niełatwej sytuacji w jakiej się znalazł.

Kwestię handlarza broni pomijam, bo został przechwycony szybciej przez policję. Wieśniacy wprawdzie powiedzieli, później, że jest w okolicy posterunku a tam... Zaczął się gorący temat kosy z policją. Z ciekawości zapytam, po ile mandatów dostały osobno strony konfliktu?
PoprzedniaNastępna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Scenariusze