Granit łaknie kompozytu

Lotnisko Kluczewo

Scenariusz:
Dzielimy się na dwa zespoły: BLUEFOR oraz OPFOR.
Zadaniem BLUEFOR-u będzie ochrona VIP-a, który będzie w posiadaniu ważnych wojskowych dokumentów.
OPFOR-u zadaniem będzie eliminacja VIP-a i przejęcie dokumentów.
BLUFOR startuje z lokalizacji ‘S&F’ i kieruje się ku kolejnym punktom zaznaczonym na mapie. W każdym punkcie od 1-4 BLUFOR ma spędzić 10 minut. Misja zakończy się sukcesem gdy VIP żywy dotrze do miejsca ewakuacji ‘S&F’.
Siły OPFOR-u zaczynają w terenie i dążą do eliminacji ViP-a i przejęcia dokumentów. Sukcesem OPFOR-u będzie nie dopuszczenie do ewakuacji VIP-a przez BLUEFOR.
Po zakończeniu misji zamienimy się rolami.
RESP na parkingu co każde 15 minut.

Komancz - Twój link do fejsa nie działa.
Najlepiej daj tutaj datę, zasady trafień i system ran.
Ja jestem chętny na Twój pomysł.
Może warto dodać ankietę lub zrobić listę?

Kiedy? Gdzie? Co i jak?

23.07.2017r
niedziela w godzinach 9:00 - 15:00
Lotnisko Kluczewo
miejsce zbiórki i parking: N 53°15.491’ , E 014°56.842’

mam 2 wolne miejsca w aucie

tam jest wszystko

Jak Bober będzie to i ja

Mnie interesuje tylko jedna kwestia - piro.
Proszę mi tu tylko nie pisać, że niedozwolone, albo jakieś śmiesznie niskie limity…

Piro dozwolone tylko z głową.

Jeszcze jedno pytanie - czy tam się nie odbywa teraz OldTown na około tysiąc osób?
To celowe dołączenie do niedobitków imprezy, czy będzie zderzenie z rzeczywistością?

OldTown jest dosłownie kilkaset metrów obok, nie wiem natomiast czy miejsce tej “strzelanki” nie wchodzi w teren zabawy OldTown.
Czasowo zaś, Oldtown wg. ich oficjalnej strony trwa do niedzieli 23 lipca włącznie, ale w ich harmonogramie nie ma słowa o jakimkolwiek wydarzeniu w niedziele. Być może zostaje im wyłącznie sprzątanie terenu.
http://oldtownfestival.net/harmonogram2017/

Nie wiem jak chcecie organizowac tam strzelanke jeżeli teren jest ściśle powiązany z OT.

W miejscu w którym chcecie się bawić niektóre frakcje mają swoje miejscówki w których przebywają. Na terenie odbywa się tak zwana “rajderka”. Larp się skonczył ale jutro będzie tam pierdyliard ludzi z OT co będą zwijać swój sprzęt.

Rozgrywka udana, 23 osoby obecne. OT zawinął się w Sobotę.

No u nas było ponad 50 na Dobrej, trzeba było przyjechać :wink: