14.05.2017 ,, Piaski Afganistanu,,

W dniu 14 mają odbędzie się nimi scenariusz pod nazwą ,Piaski Afganistanu,

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich rektorów do grupy TSC do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Scenariusz organizowany jest przy okazji rekrutacji do grupy THE SIERRA CLAN.

Podczas scenariusza podzielimy się na zespoły , w których będziemy działać wspólnie, będziecie mogli zobaczyć jak działa grupa i jakie stwarza możliwości. Będziecie mogli zobaczyć jak dowodzimy całym zespołem i czy praca w naszym teamie będzie wam odpowiadać.

14 mają spotykamy się na wiskordzie o godzinie 9 i kończymy rozgrywkę i rekrutację około godziny 14. Miejsce wiskord.

Limity fps oraz regulamin obowiązywać będzie zgodnie z regulaminem taktycznego Szczecina. Miejsce rozgrywki to budynki zatem proszę przestrzegać limitów dla cqb. Sam scenariusz będzie obfitował w wiele elementów zatem spodziewajcie się naprawdę czegoś więcej niż tylko zwykłej strzelanki , naprawdę będzie mnóstwo zadań i scenariusz będzie bardzo dynamiczny… Wszystkie szczegóły poznacie na miejscu.

Zaznaczam, że samo spotkanie jest przeznaczone tylko dla osób, które chcą wstąpić w nasze szeregi a także zostały zaproszone już nieliczne osoby oraz grupy. Jeśli chciałbyś przyjść na scenariusz bardzo proszę o kontakt bezpośrednio ze mną na PW.

Chcialbym bardzo goraco podziekowac wszystkim, ktorzy przybyli na rekrutacje i mini scenariusz. Scenariusz mysle, ze wypadl doskonale pomimo rozleglego terenu jakim jest Wiskord. Caly scenariusz obfitowal w wiele zadan, z ktorymi uczestnicy musieli sobie poradzic. Bardzo dziekuje wam wszystkim za dynamike i profesjonalizm, tu bylo go bardzo duzo. Śmiem twierdzic , ze byla to jedna z najlepszych strzelanek na jakich bylem. Duzo smiechu, a i takze mozna bylo sie niezle zmeczyc. W szczegolnosci samo przenoszenie słoi z piaskiem, szukanie fantow, przenoszenie laptopa i szukanie medalionu bylo bardzo wyczerpujace jak i same, liczne potyczki miedzy grupami dawaly niesamowita frajde. Trzeba bylo sie niezle naszukac kiedy nasz fotograf wzial sprawe w swoje rece i schowal medalion i laptopa. Naszukac musialem sie osobiscie sloi z piaskiem i kopert z zadaniami i danymi. Jeszcze raz wielkie dzieki za naprawde zaje…ą imprezke, kolejna edycja juz wkrotce z jeszcze wiekszym rozmachem :stuck_out_tongue:

Dorzuce też trzy grosze od siebie :slight_smile:
Strzelanka naprawdę świetna, bardzo długo brakowało mi prawdziwego CQB, które dostałem dzisiejszego dnia, co prawda bywała Dobra CQB, ale osoby które strzelały się za czasów świetności Wiskordu, przyznają mi, że Dobra CQB to NIC w porównaniu z starymi zakładami chemitex Wiskord. Scenariusz zorganizowany przez PAULUSA nie był skomplikowany… ale kolejność wykonywania działań, rekwizyty oraz ostateczne przeniesienie VIP’a w miejsce zbiórki, doprowadziły do spójności, oraz rozwinięcia każdego etapu gry.
Jeżeli chodzi o same w sobie działania poszczególnych drużyn to również wielki plus, w przypadku dość małej liczby osób nie było zamieszania, a gra, stawiała na przewagę taktyczną która dawała niesamowitą satysfakcje a przy tym pozostawiała dużą dynamike.
Do poprawy… Myślę że na poprawę zasługuje jedynie skuwanie VIP’a, osobiście dorzuciłbym do tego komendy typu : “Na glebe, ręce szeroko”, dzięki temu zyskało by to utrudnienie w postaci zabrania nam cennego czasu (oraz widowiskowość :laughing: )

Ogółem gra była ciekawa, dynamiczna, satysfakcjonująca, a miejscówka… co tu dużo mówić? Każdy kto mnie zna, ten wie że kocham tą sterte gruzów :smiley:
Dzięki za tak świetną gre, oraz zachęcam inne osoby w środowisku do wzięcia udziału w następnej edycji :slight_smile:

Impreza była na zaproszenie,więc trudno mówić o zachęcaniu do wzięcia udziału :wink:

Obecna edycja :slight_smile:
Może następna będzie otwarta, wszystko zależy od organizatora :slight_smile:

Panowie, Szczepan, bardzo was prosze czytajcie ze zrozumieniem… w poscie jest napisane jak byk: jesli chcesz wziac udzial w scenariuszu bardzo prosze o kontakt na pw", tu nie widze zadnego problemu żeby samemu sie zainteresowac i zglosic do udzialu w scanariuszu jak to zrobilo kilka osob i otrzymalo zgode… wystarczy troche checi i zaangażowania …

Sam scenariusz juz ulega modyfikacji, wiec nastepny bedzie jeszcze ciekawszy. Osobiscie uwazam, ze mozna go zmodernizowac pod katem dodania na przyklad szczegolowej mapy oraz dodania monitoringu zadan przez lacznosc radiowa z TOC. Ale to jeszcze ogarniemy, na pewno bedzie duzo ciekawiej niz bylo teraz. Nowy scenariusz juz wkrotce :stuck_out_tongue:

Taaaa… :wink:


Nie mniej fajnie,że impreza się udała i będą kolejne edycję. Im więcej lokalnych scenariuszy tym lepiej dla ogółu :slight_smile:

szczepan czepiasz się

Szczerze, też zrozumiałem to tak, że impreza ogranicza się tylko dla zaproszonych lub tych którzy nie mają grupy i chcą akurat dołączyć do was.
Czekam na edycję otwartą dla wszystkich :slight_smile:

Czepić, to się mogę twojej interpunkcji :wink:

Co do scenariusza to zwracam tylko uwage na mylący zapis. Skoro impreza sie udała i będą kolejne edycje oraz organizator dopuszcza udział graczy o ile się zglosza to warto to jasno sprecyzowac. Ja odebralem ten zapis jako wstep tylko dla rekrutow i znajomych i ze te osoba maja sie zglosic na PW :slight_smile:

Ale nie kontynuujmy ten mydlanej opery. Czekamy na kolejna edycje imprezy.