Jaki boczniak?

Czy SOCOM GEAR robi dobre repliki coltów 1911?
Jestem fanem 1911 i jego odłamów. Zastanawiam się nad jakimś boczniakiem. Cz ktoś może mi pomóc w wyborze?

Z tego co wiem to jest to ten sam syf co WE. Marka ta zazwyczaj opiera się o inne firmy, które z nimi współpracują. Stąd np w Emkach ww. producenta są części G&G jak i Mad Bull. Ich colty są bodajże oparte właśnie o system WE, który w tym przypadku jest wyjątkowo paskudny. Miejmy nadzieję, że zewnętrznie jest już inaczej. Popatrz może na 1911 od KJW - już im bym bardziej zaufał, bo niekoniecznie jestem przekonany co do kupna Plastikowej 1911 od TM za taką kwotę.

Powiedział co wiedział.

Montes - nie kupuj 1911 od Socom Gear. To dokładnie to samo co WE, czyli kupa gówna, tylko o lepszym wyglądzie zewnętrznym. Śmierdzieć zaczyna gdy trochę postrzelasz - od blokujących się zamków do syfonujących magazynków. Swoją kupiłem za pół darmo na Gunfucker a i tak uważam to za stratę pieniędzy. Te pistolety mają regularną tendencję do zawodzenia w boju, co w połączeniu z ceną sięgającą nawet 800 zł (!!!) czyni je najgorszą inwestycją asg.

W takim razie KJW wchodzi w grę?