Hot Border II - 01.10.2017

EJ pany nie przesuwać mi tu terminu bo 8 , będzie jedyna niedziela w miesiącu w którą muszę pracować . Nie róbta mi tego =D

A jak nie lubią moknąć to pora najwyższa kupić coś więcej niż sama bluza do biegania. Ich pech.

W niedziele ma być 16C odczuwalna temp. 12C praktycznie przez cały dzień ma być słonko, wiatr poł-wsch. 22km/h w porywach do 47km/h, 1022hPa a imieniny obchodzić będą Danuta i Remigiusz. :wink:

A jesli po przelozeniu terminu, w kolejnym tygodniu bedzie padalo, to co zrobicie?

To wrócą do 01.10 :slight_smile:

Nie powielajcie błędu ostatniego Panzerfausta.
Sporo ludzi nie będzie mogło przyjść na kolejny termin z powodu pracy, szkoły, czy innych planów.
Są gorsze rzeczy dla zepsucia imprezy, niż deszcz. Moim zdaniem zmiana terminu w ostatniej chwili do nich należy.

Myślę, że w piątek do godziny 15:00 powinna się wyjaśnić kwestia pogody. W poniedziałek nie ma co ufać ponieważ warunki atmosferyczne lubią się zmienić :slight_smile:

Bober dobrze mówi. Lepsza burza z gradem niż przesunięcie terminu. Panzer jako przykład.

Tylko że Panzerfausta, przesunięto bo nadleśnictwo cofnęło zgodę na imprezę w pierwszy terminie, a nie z powodu opadów deszczu :wink:

Sig, czy nie zgadzasz się z opinią, że przesunięcie terminu de facto zabio tamtą imprezę?
Powód przesunięcia jest moim zdaniem mało istotny…

Przesuwajcie, bo mi 1.10.2017 nie pasuje:D

No, mr z w zamian za połowę graczy z pierwszego terminu - kalkuluje się.

mnie nie będzie jak się termin zmieni.

Żadnego przesuwania, pogoda będzie okej. Trzeba być egoistą. Wole jak nie będzie paru osób bo “deszcz” niż jak się impreza przeniesienie i bedzie jak na PFie.

Zresztą orgowie podali termin i mają się go trzymać, a nie ulegać jakimś ludziom którzy się boją deszczu. Jak dla mnie termin to termin. Może jeszcze herbate im zróbmy i stanowiska z kocami NRC żeby ciepło im było.

Folia NRC nie ogrzeje :wink: tylko utrzyma temperature

UWAGA

Po przeanalizowaniu ponownie sytuacji oraz biorąc pod uwagę Wasze sugestie termin pozostaje bez zmian - bez względu na pogodę.

A czy ja napisałem że grzeje? -.-

Druga sprawa ważniejsza od pogody: Ile czasu jest na organizację grupy w dniu rozgrywki?
Tym bardziej, że:

  1. Nie wiadomo gdzie zagramy
  2. Nie znamy fabuły i położenia grup
  3. Strony są nieskompletowane ( a zostało 5 dni).
    Na czas gry postulowałbym nawet tymczasowe założenie tematu z hasłem dla każdej ze stron (po podziale), żeby cokolwiek jeszcze grupy mogły uzgodnić. Raz kiedyś trafia się porządna Forumowa gra to przygotujmy się do niej. To okazja żeby zaktywizować także graczy.

Popieram pomysł