25.11.2018

Ja niestety jutro nie dam rady przyjechać na spotkanie przepraszam że tak późno. Postaram sie być na następnej

Nie będzie mnie

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.narkira.compassmilitary
Kto nie będzie miał wydrukowanej mapy a będzie miał przy sobie urządzenie z androidem to polecam powyższą apke.

Niestety się nie pojawię.

Fajny teren na grę. Kilka ciekawych akcji.

Ad 1 - Do Administracji
Jak to jest z tymi limitami? Nie widziałem dzisiaj chrono na odprawie.

Ad 2 - Do Slayera
Jeśli strzelasz z kilku metrów to zmień na singla albo chociaż celuj. Bo walenie auto z tak bliskiego dystansu na wietnamca jest po prostu niebezpieczne (Apropos sytuacji na koniec gdzie waliłeś przez naszych chłopaków)

@Bolo - jezeli chodzi o limity sa rozpisane w dziale strzelanki. W kwestii samego chronowania, bedzie podobnie jak po wprowadzeniu poprzednich limitow (regularne chronowanie wszystkich graczy → chronowanie wyrywkowe → chronowanie na wybranych strzelankach → repeat ).
Napisz mi prosze sytuacje o ktorej mowisz na prv.

@Bolo

[quote]Ad 2 - Do Slayera
Jeśli strzelasz z kilku metrów to zmień na singla albo chociaż celuj. Bo walenie auto z tak bliskiego dystansu na wietnamca jest po prostu niebezpieczne (Apropos sytuacji na koniec gdzie waliłeś przez naszych chłopaków)[/quote]

Strzelałem z odległości bliżej 10 m (repka 1,3J). Najbliżej mnie był Robson i Groszek właśnie w takiej odległości. Reszta stała za drzewami w tyle pomiędzy górką a płotem jakieś 20 m.
Po drugie jeżeli ja stoję a przeciwnik biegnie w moją stronę to sam zmniejsza dystans, a zwiększa prawdopodobieństwo ostrzału dla siebie i innych.

Po 1 nie wiemy tego czy ma tyle J bo nie była chronowana przed strzelaniem.
Po 2 nad chwytem masz taką dźwigienkę (jedno lub obu stronną), której przekręcenie w odpowiednią pozycję powoduje zmianę ilości wystrzeliwanych kulek. Do tego są przyrządy służące do celowania.
Używanie takiego połączenia Ciebie nie boli co najwyżej wymaga odrobiny wysiłku dla głowy.
Wierz mi, że jest to bardziej efektowne działanie niż strzelanie na oślep z bliska serią.
Dla osoby przed Tobą będzie to na pewno mniej bolesne spotkanie ale i mniej stresujące bo chyba na pewno nie miałeś dawno serii po “rajtkach” z bliska w formie nagrody od tak zdenerwowanej osoby.

Bez odbioru.

@Slayer - nikt nie mowi, ze masz za mocna replike. Chodzi tylko o to, ze przy dystansie nie wiekszym niz 10 wystarczy walic singlem. A Ty prules we mnie full auto i wiekszosc przyjal Robson bo byl TRUPEM ponizej mnie. A Twoj argument co do dzuli moim zdaniem jest bez sensu.


Ostrzegam od razu administracje (to zart co teraz napisze). Mam 340 fps w swojej replice i nastepnym razem (to replika CQB) wywale Ci serie na 0.28g z mosfetem i lipo 11.1V i tez Ci powiem, ze wedlug regulaminu jest ok. Nie widzisz idiotyzmu w tym co napisalem o swojej replice? Wszystko jest ok?

Chłopaki podajmy sobie ręce, bo robi się kula śniegowa.

Strzelanka git było fajnie. (Usunąłem tę część komentarza ze względu na skrajnie radykalne poglądy dot. Zaistniałych dziś sytuacji.) Wyluzujcie I pograjmy w miłej atmosferze, A nie robicie z siebie na siłę niespełnionych komandosów.

Kilka slow od wujka Paulusa, jak dla mnie strzelanka spoko, bawiłem sie zajefajnie do czasu , kiedy nie padła mi replika :frowning:(((((. Niestety około godziny 14 musiałem sie zawinąć. Jeśli chodzi o cały scenariusz, na pewno jest kilka rzeczy do dopracowania. Samo naprowadzanie śmigłowca, tu nie przypominam sobie czy w ogóle to zagadnienie było realizowane. Do takiej rozgrywki przydało by sie troszkę więcej osób dlatego , ze " obskoczenie" ilości punktów na mapie była zbyt duza dla tak małych grup. Moim zdaniem powinniśmy sie podzielić troszkę bardziej nieregularnie i zmodyfikować tzn zwiększyć lub zmniejszy liczbę punktów pod ilość graczy. Wówczas może było by ciekawiej. kolejna rzeczą było to, ze większość chyba nie przeczytała samego scenariusza. Sam osobiście nie zagłębiałem się w scenariusz, przypuszczałem, ze nie zostanie zrealizowany do końca. No i nieszczęsne chronowanie :stuck_out_tongue: nie chce się czepiać oczywiście :stuck_out_tongue: Mam jeszcze tylko Panowie jedna informacje, strzelajcie z głową bo mnie szyja boli do tej pory po oddaniu strzału ze snajperki przez Kleszcza w szyje z 25metrow, w momencie gdy szedłem z czerwona szmata widoczna jak nigdy :stuck_out_tongue: Sprawa wyjaśniona na miejscu, pozdro dla KLESZCZA :stuck_out_tongue::P:P:P Tu tez kilka sytuacji podobnych oraz nie przyznawanie sie do trafień. W każdym razie Fajna inicjatywa ze strony SLAYERA szacunek , mi sie podobało , było zajefajnie :stuck_out_tongue: Jak dla mnie na taki scenariusz powinniśmy sie spotkać wcześniej około godziny 9 i omówić cały scenariusz aby każdy wiedział co ma robić :stuck_out_tongue: taka moja mała sugestia :stuck_out_tongue: