25.09.2016r.

Moje konto nie jest typowe do przegłosowania. Po prostu jestem świeży i chcę się zapoznać z całą zabawą, przy czym też zobaczyć czy warto na to patrzeć jak na dłuższą zajawkę. :slight_smile:
Co do ewentualnego wygrania miejscówki Krzekowo 2 to niestety nie wiem jak tam dojść. Wiem że jest wskazówka wyżej zapisana, ale i ona nic niestety mi nie mówi. ;/ Prosiłbym o pomoc w tej sprawie.

Polecam zajrzeć tu :

wybrać miejscówkę krzekowo i wszystko jest ładnie narysowane :slight_smile:

Jeśli strzelanka odbędzie się na krzekowie to i tak sami zobaczycie czy moje konto służy do wbijania głosów na głosowaniach. Na dobrej niestety się nie pojawię z dwóch powodów: mam replikę ~400FPS i mieszkam w Przecławiu, a dojazd koszmarny.


Dzięki bardzo :slight_smile:

Jeszcze jedno, może wcinam sie w kompetencje moderatorów ale należało by chyba dodać jakieś zdjęcie profilowe ? nie sadzisz, ze to tylko podkresli Twoja wiarygodność? Nie uwierzę, ze nie masz możliwości by to zrobić…:stuck_out_tongue:

Z przyczyn technicznych nie jest to aktualnie możliwe

Nie posiadam gryla do lasu. jak bedzie darmowa gięta to sie zjawię w innym przypadku mogę umrzeć z wycienczenia.

wygrało Krzekowo 2

Zapraszamy w pełnej gotowości na godzinę 10:00 na miejscu, a nie przy samochodach

Sorry Panowie sprawy osobiste, będę nieobecny. Milej strzelabki;)

Siemka znajdzie się miejsce dla wojaka mogę podjechać na głębokie sprzętu będę miał mało tylko plecak :slight_smile:

ktoś miałby 2 miejsca z prawobrzeża ?

Mnie jednak nie będzie

Informujesz po zakończeniu ankiety. Konsekwentnie twój głos za tydzień nie liczy się. Jest to zabezpieczeniem przed oszukiwaniem w ankietach.

Dzięki za strzelanie mam nadzieję że drużyna nieoznaczonych jest zadowolona z mojego dowodzenia :slight_smile:

dzięki za strzelankę, miałbym ochotę na zdecydowanie więcej! czas strasznie szybko zleciał! :smiley:

Przecież drużyną nieoznaczonych nikt nie dowodził :wink:

Dziękuję za wspólną grę. Szczególnie drużynie oznaczonej. Dobre skoordynowane akcje, komunikacja i każdy wiedział za co jest od początku do końca odpowiedzialny.

Dzisiejsza strzelanka była kolejną, przez którą odechciewa mi się przychodzenia w niedzielę.

Fajnie jest, że ktoś próbuje coś robić. Że macie fantazję żeby wymyślać gry i je w jakikolwiek sposób wcielać w życie.
Wielki szacunek za chęci! Kawał pięknej roboty!

Sytuacja na koniec.
TAKIE COŚ JEST NIEDOPUZCZALNE DRODZY ADMINI!!
Wysłanniku jak dzisiaj Twoja postawa jako admina dla mnie jest karygodna.

Rozumiem, że chcieliście postawić punkt końcowy tam gdzie postawiliście ale nie w tak bliskiej odległości od respa.
Jeśli resp jest już potocznie nazywany wyłączonym z gry to nie może on się znajdować w takiej bliskiej odległości od punktu strategicznego.

W momencie kiedy wyszliście już kawałek na drogę to krzyczałem a wręcz darłem japę STOP, nie strzelajcie tutaj są ludzie bez okularów! DWA RAZY!!!
A STOP Z 10!! Razem z kilkoma osobami z respa.

NIKT Z WAS NIE PRZERWAŁ GRY A DALEJ PRUŁ KOMPOZYT SERIĄ Z KILKU REPLIK!!

A NA KONIEC JESZCZE MASZ PRAWO BYĆ OBURZONY??!! “KTO KRZYCZAŁ ŻE NIE MA OKULARÓW? NO KTO? NIE MA TERAZ CHĘTNEGO??”

Na co zgłaszam się i słyszę że regulamin trzeba czytać na forum i tyle?!

JEŚLI POWOŁUJESZ SIĘ NA REGULAMIN TO NAJPIERW GO PRZECZYTAJ!!

  1. Podczas gry POD ŻADNYM POZOREM NIE ŚCIĄGAMY OCHRONY OCZU!
    ad.1) Jeżeli zapomniałeś okularów/gogli z domu, a żaden z obecnych graczy nie posiada zapasowej pary, aby Ci pożyczyć lepiej wróć do domu, zanim stracisz oczy !
    ad.2) Wyjątkiem jest sytuacja gdy Uczestnik spotkania jest respawn i szybkie przeczyszczenie ochrony oczu. (TO JEST W OGÓLE GENIALNIE SPRECYZOWANY PUNKT REGULAMINU!)

Sporo osób było dzisiaj tym faktem oburzonych! A wręcz się śmiali że to jest cyrk a nie taktyczny szczecin.
Jeśli Ty (Wysłanniku) jako admin podchodzisz do tego tematu w taki sposób to powiem Ci, że gratuluję i mogę powiedzieć, że zniechęcasz ludzi do forum.

Jeśli taki jest ważny regulamin to ja się pytam gdzie są spełnione zalecenia przez organizatora/pomysłodawcę dzisiejszej strzelanki??
Są one jasno określone w regulaminie a dzisiaj nie zostały spełnione!

Niestety ale ludzi jest dużo nowych i cotygodniowe pierd… jak to każdy ze starych wyjadaczy uważa jest jednak obowiązkowo potrzebne.
Jeśli macie na tyle odwagi i macie mega pomysły by organizować nam scenariusze, gry, zabawy to taka formalność powinna być pestką!

Po pierwsze nie ja jeden byłem w tej grupie. Po drugie okularów nie zdejmuje się do końca. Marna próba obrony tego, że ktoś zachował się nieodpowiedzialnie. Tak, miałem prawo ochrzanic kogoś za zdejmowanie okularów. Błędnie obralismy drogę i tyle. A że ktoś z strony respa zaczął sypać to odpowiedzielismy ogniem. Gdyby ludzie na nim tylko siedzieli to byśmy przeszli i tyle. Miej pretensje do całej grupy która szła a nie tylko do mnie. Ludzie bez okularów zachowali się nieodpowiedzialnie zdejmując je na dłużej. To dalej jest teren rozgrywki i zawsze jakaś kulka może przeleciec.

Sytuacja zostanie przedyskutowana na spotkaniu administracyjnym. Co ustalimy ogłosimy w odpowiednim temacie.

Jeśli chodzi o respy to nie są to strefy wyłączone z rozgrywki, tylko strefy wyznaczone aby się odrodzić. Na respie jest nawet nakazane noszenie okularów.

ad.2) Wyjątkiem jest sytuacja gdy Uczestnik spotkania jest respawn i szybkie przeczyszczenie ochrony oczu. a nie na przerwę na kit kata.

Skoro respawn nie jest strefą wyłączoną z gry,to znaczy,że można z niego strzelać itd?