13.04.2014

Zjawię się na Wiskordzie z 3 osobami.

Nikt mi nic nie będzie oklejał. Łapy precz.

Pytanko będzie można sprawdzić ilość fps w aug i w pompce ??? :question:

W shootgunie.

Nie wiem, czy trzeba zgłaszać, ale jeden z kumpli będzie snajperem.

Ale chodzi mi na miejscu w niedziele

Proszę wszystkich o przestudiowanie regulaminu przed niedziela osoby niestosujace się do niego będą poproszone o opuszczenie terenu rozgrywki chronowanie może nastąpić przed jak i w trakcie rozgrywki na wyrywki bądź wszystkich proszę być gotowym upraszam również o czerwone szmaty które to są obowiązkowe w wyposażeniu… Przypominam że rozgrywka zaczyna się o 10 proszę być odpowiednio wcześnie .

Pozdro 600 :sunglasses:

Wiem ze juz po ptokach ale zmienilbym zdanie na Wiskord xd tak czy inaczej pojawie sie na tej strzelance. W sumie pierwszy raz ;p

Ale będzie ogień… chyba zagramy na całym dostępnym terenie Wiskordu :smiley:

Mimo zapewnień - nie będzie mnie, muszę pozałatwiać parę spraw na przyszły tydzień :cry: jednak życzę wszystkim udanej strzelanki :sunglasses:

miało mnie nie być ale będę tylko jest minus czy by ktoś sypną kulkami i green gas też :slight_smile:

czy mógł by ktoś napisać mniej więcej gdzie znajduje się WISKORD ? z góry dzięki…

Na forum jest mapa z miejscówkami, tam wszystkie są zaznaczone:
https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zgMAJZvRcG74.kTLKeIlBm8uU :slight_smile:

faktycznie a szukałem tam ") dzięki pojawie się razem 2-3 osoby…

Będę plus 1 lub nawet 3 maski.

jak coś, to jadę o 9:10 (chyba ze nie zdąże, to wtedy 9:30) z basenu górniczego 55, jak ktoś pierwszy raz to zapraszam

Głosowałem że będę, ale z przyczyn niezależnych ode mnie nie będę mógł się pojawić na spotkaniu. Życzę udanej zabawy.

Zawitamy w 3 osoby :slight_smile:

Ja podobnie o 9 stawie się na basenie górniczym :slight_smile: