07.12.2014

No napisalem wlasnie gdzie sa;) nie chodzi o to czy policja jest mila czy nie, ale jesli ciagle im sie jakis alarm czy cos bd wlaczal to to moze byc juz jakis poczatek malego problemu;) w kazdym razie warto o tym wspomniec na odprawie i koniec tematu;)

Spokojnie nie bedzie tego problemu jak przegłosujemy warszewo :wink:

Dobrze godo, lać mu wutke

Warszewo warszewem … ale co z zabawami w budynkach??? Jak wiskord odpadnie to co??? Ja strzelanki w domu nie urządzę :stuck_out_tongue:

Nie unikam, w niedzielę zagrałbym ten scenariusz Slayera :smiley:

Ma pytanie do kolegów, ktoś z was ma pożyczyć batkę do mp5 na mini tamaya ? Chodzi o to że do tej pory używałem o takich
http://www.taiwangun.com/akumulator-nimh-1600-mah-9-6v-typ-mini-sf-8fields?from=listing&campaign-id=19
i nie mam jak włożyć do frontu mp5 bo się nie mieści, mogę się wymienić ale nie chciałbym lipo.

huhuuuuu xD no ja na wiskord raczej już nie zawitam :smiley:

Mam małe pytanie czemu na całym terenie wiskordu ma być ograniczenie do 350fps?

http://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=11&t=1402

Jako że jutro administracji nie ma, chętnie podejmę się zorganizowania strzelanki (jeżeli administracja wyrazi zgodę).

Prosiłbym, żeby ktoś przyniósł taśmę na oznaczenia dla tych, co chętnie zapłacą 1zł. Prosiłbym także, żeby ktokolwiek wziął chrono, jeśli ktoś ma (o ile wygra Wiskord) :slight_smile:

Jeśli nikogo nie będzie z administracji to po prostu między sobą jakoś się dogadacie :wink:

Byłby ktoś w stanie zabrać na Wiskord 1 lub 2 osoby z okolic Placu Kościuszki?

jutro będę na wiskordzie wraz z 2 dodatkowymi kolegami.
tylko potrzebuje dla kolegi baterie do AK które pożycza mi wilku.
W razie czego zabieram ze sobą GoPro :smiley:

start o 10tej?

Mam nadzieję, że wystartujemy o 10:00 :slight_smile:

Wpadam, z Kapciem mamy scenariusz obmyślony :smiley: . Przygotujcie się też na chrono.

Ej Nigga. Ale scenariusz to lecimy już Slayera. Bądźmy fair :slight_smile:

Ale chrono to dobrze że bierzecie :slight_smile:

Taśmy do oznaczeń też gotowe :sunglasses:

Włodek zobaczymy ile osób będziei jaki scenario będzie lepszy na daną ilość osób, ja zaraz przygotowuje rekwizyty. :smiley:

Można zagrać oba jak będą chęci.