05.11.2017

Jeszcze na prochowni nie bylem. Czy bunkry są na tyle istotne by grac replike do cqb?

Bunkry są okratowane. Nie wejdziesz do środka.

Panowie napisałem wcześniej a nie lubię się powtarzać:

  • jak będzie głosował a nie będzie zjawiał się na strzelankach (pod warunkiem że nie zjawi się na miejscówce na ktrórą głosował i która wygrała) będą wyciągane dalsze konsekwencje :slight_smile: Zamykam temat.

Slayer sieje panikę.

Nietoperze zimują w tych “bunkrach” (de facto wzmocnionych składach amunicyjnych) od lat, i jedyne, o co nas proszono w związku z tym to nieużywanie pirotechniki (żeby krewnych Batmana nie pobudzić z zimowego snu - bo to pożyteczne i chronione prawem zwierzątka, a taka pobudka nie w porę może się dla nich tragicznie skończyć). Poza tym żadnego problemu - biegać i strzelać w okolicy spokojnie można.

A na Hangarach rośnie kwiatek pod ochroną.

Pewnie chodzi o tego co rosnie kolo kulochwytu :stuck_out_tongue:

Znów gadacie o Herodzie?

Oficjalnie:
Wygrywa: PROCHOWNIA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.


!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

Cześć, jadę z bratem z Warszewa i będę miał 2 wolne miesca więc mogę kogoś zgarnąć z centrum.

Witam, mieszkam w centrumie na Parkowej, zmożesz zabrać?

sprawdź wiadomość prywatną

ok, bardzo dziękuję

Sorry, spóźnię się chwilę, pilne sprawy.

spasiba za fajną niedzielę:)

pogoda nam dopisała, tylko za dużo trochę cywili jak dla mnie =d

Fajny teren, znośna pogoda, dziękować za kompozytową wymianę ognia.

Dzięki wszystkim za mega rozgrywkę :slight_smile: teren bardzo wymagający ale na “+”

gdzieś Ty się podziewał Wayne jak robiliśmy sajgon podczas szturmowania 1 flagi? Xd batka Ci padła?

@mesmer - niestety tak, mało tego czekałem z nożem aż ktoś mi wyjdzie żebym mógł chociaż by w niego rzucić :wink: