01.03.2014 Sobota CQB Party

Go fuck yourself :smiling_imp:

Szalałbym tam, niestety mnie nie będzie ;_;
Mam nadzieję, że sobota nie wpłynie negatywnie na niedzielną frekwencję :wink:

QRWA!!! JA CHCE GLOCKA !!!

Skoro będzie Chrono to wezmę starego kałacha i sprawdzę czy on się zmieści w limicie, a jeśli nie to będę latał ze skorpionem :stuck_out_tongue:

Potwierdzam, będzie chronowanie replik przed grą. Co do granatów to myślę, że warto mieć parę, ja w każdym razie biorę, inaczej się tam grać nie da.

Hmm nie wiem ile moja Beretta ma mocy na greengasie. Ale strzelaliśmy sie na Przecławiu i nikt nie narzekał. W SWD moge mieć coś koło 340-360 ewentualnie troszke więcej ale nie mam auto. Także to od was zależy czy przyjadę.

Wpadaj tak czy siak. Tym bardziej jeśli beretta sprawna.

kurna, fakt był o tym temat sory
pudzian, wpadaj dam ci shotguna

Jestem na 100% NIEMIEC

Pytanie do zmotoryzowany.

Czy można się jutro z kimś zabrać ?

  1. Mivak
  2. Aydyn
  3. Herod
  4. SPOON
  5. WojaS
  6. ARES
  7. Abrams
  8. Rockit
  9. LuC

Spotykamy się na gurniczym czy juz na Wiskordzie? i pytanie o której? Bo trzeba autobusy dobrać.

Wiskord 10:00

Ja bym proponował spotkać się na krzyżówka zdroje, stamtąd łatwo i szybko dojechać. A jeśli chodzi o mnie ja jade bezpośrednio na wiskord i mogę tam sobie poczekać przed wejściem :wink:

to jak mozesz to czekaj, ja z Abramsem przyjade autobusem nie wiem czy ktos z nami jeszcze

Ja będę jechał ,B" z Rayskiego aż na krzyżówkę zdroje. A ty Kajtek skąd jedziesz ?

ja bym jechał z gurniczego 55, ale wyszło tak ze mnie brat zawiezie :slight_smile:

No spoko nie ma problemu :wink:

Dzięki! Było zajebiście ! :smiley:

Było bardzo fajnie. Wreszcie poleciały granaty i można było postrzelać bez ograniczeń. Mam nadzieję, że szybko powtórzymy dzisiejszy wypad.